Salsa Almere
Cursussen Salsa Almere
Tropishe dansschool burnet almere
Tropishe dansschool burnet is een toonaangevend latin dansgezelschap in het hart van Almere stad. Al meer dan 28 jaar leren we Almere hoe je Salsa kan dansen. Onze dansschool biedt salsa lesen in zowel groeps- als privélessen in verschillende dansstijlen en niveaus. Zelfs als je nog nooit eerder hebt gedanst, zorgen onze professionele docenten ervoor dat je de dansvloer in een mum van tijd opwarmt. Veel plezier, sport, ontmoet nieuwe mensen en krijg zelfvertrouwen met de kracht van Salsa dans .
Salsa les Almere
Vroeger werd er in Nederland alleen rechtsvoor (Antilliaanse stijl) gedanst. Maar tegenwoordig zijn er verschillende manieren om Salsa te dansen: op de eerste tel (op de een; de zogenaamde Cubaanse, Casino, Puerto Ricaans of LA-stijlen), op de tweede tel (de zogenaamde New York-stijl, nauw verwant aan de Mambo). Elke dansles zijn er vele dansers die alleen de stap nemen om heerlijk te genieten van de salsa cursus die ze volgen. Tijdens de les kan je in contact komen met mensen van verschillende leeftijden, nationaliteiten en interesses. Enorm leuk en inspirerend. En wanneer je dan toch een dansje samen maakt waarom zou je dan ook niet direct wat interesse tonen in elkaar. En zo is het eerste contact gemaakt
Salsa L.A. lessen van dansschool burnet laten we je zien hoe je je lichaamstaal gebruikt om contact te maken met anderen en de muziek.
Rooster
Proeflessen en lessen
Tijdelijk geen proeflessen.
Blijft op de hoogte
Proeflessen
Datum / Tijd
Proeflessen
Docenten
- Ma 18 april / 19:30 - 20:10
- Salsa LA Beginners 1
- Rinald en Naomy
- Ma 18 april / 20:15 - 21:15
- Salsa LA The Die Hards vanaf Half gevorderd
- Rinald en Naomy
- Do 21 april / 20:15 - 20:55
- Salsa LA Beginners 3
- Amber en Jermaine
- Vr 22 april / 19:30 - 20:10
- Salsa LA Beginners 2
- Ballie en Bianca
- Vr 22 april / 20:15 - 20:55
- Salsa LA Half Gevorderd 2
- Ballie en Bianca
- Vr 22 april / 21:00 - 21:40
- Salsa LA Beginners 1
- Ballie en Bianca
Aanmelden
Salsa Proeflessen
Danslessen
Datum / Tijd
Salsa Lessen
Docenten
- Ma 9 mei / 19:30 - 20:35
- Salsa La Beginner 1
- Rinald & Naomy
- Ma 9 mei / 20:35 - 21:40
- Salsa LA Die Hards Half gevorderd+
- Rinald & Naomy
- Do 12 mei / 20:05 - 21:10
- Salsa La Beginner 3
- Amber en Jermaine
- Vr 13 mei / 19:00 - 20:05
- Salsa LA Beginners 2
- Ballie & Bianca
- Vr 13 mei / 20:05 - 21:10
- Salsa La gevorderd 2
- Ballie & Bianca
- Vr 13 mei / 21:10 - 22:15
- Salsa LA Beginners 1
- Ballie & Bianca
Mocht je na deze proefles besluiten om de cursus te gaan volgen, dan zullen wij de kosten van deze proefles in mindering brengen van het cursusgeld.
Aanmelden
Salsa Proeflessen
Aanmelden Les
Online Betalen

Online Aanmelden
Aanmelden Les
Online Betalen
Belangrijk: Onderstaande aantal mag 1 blijven.

Kosten :
€ 110,00 per persoon voor 10 lessen van 1 uur.
DANSPARTNER NODIG?
Door de Corona maatregelen heeft sbkomarketing we een systeem ontwikkeld waar je makkelijk een danspartner kan zoeken voor één van onze danscursussen! De bedoeling van de groep is dat je zelf een danspartner kan vinden om hem/haar beter te leren kennen en kan gemakkelijk afspraken maken. Je kan makkelijk met elkaar via onze website chatten, fotos delen en nog meer. Wacht niet te lang en zoek je danspartner snel.
BELANGRIJK : Je moet wel een account hebben of maken!